 |
..................NPR - Naturalne Planowanie Rodziny................ ...........czyli seks bez antykoncepcji. Pytania, wątpliwości, stosowanie..........
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
lanolina
nauczyciel NPR
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 683
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Śro 13:17, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Smużka, a może go zapytaj, czy w ogóle chce mieć teraz dziecko. I jak bardzo chce, tak w skali od 1 do 10. Bo może nie jest w sobie przekonany i dlatego brak mu motywacji. Sama już nie wiem...
|
|
Powrót do góry |
|
 |
|
 |
Karafka
za stara na te numery
Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 18928
Przeczytał: 2 tematy
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 13:19, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
luka!! gratuluje!
smuzka, a moze on ma depresje?
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Smużka
za stara na te numery
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 2973
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: W-wa Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 13:26, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Nie, nie ma depresji.
On chyba "tak ma w standardzie", że tak powiem.
Ze ślubem było to samo. Ja musiałam wszystkiego pilnować, o wszystkim myslec, wszystko załatwiać.. On "nie czuł" potrzeby przejmowania się tym, a wcale to nie znaczyło, że nie chce się ze mną ożenić (bo milion razy pytałam, mając wrażenie, że ma to w d..).
|
|
Powrót do góry |
|
 |
buba
za stara na te numery
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 14381
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: śląskie i dolnośląskie Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 17:02, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Smużka, przykro mi, że u Was taka sytuacja.
Domyślam się, że Ciebie to męczy, bo wiem, że sama z trudem bym wytrzymywała brak rozmowy, brak działania.
Sama wolę działać, mieć poczucie, że zrobiłam wszystko, co tylko się da.
Widzę, że próbowałaś rozmawiać, ale najwyraźniej rozmowa nie przynosi skutku, a kto wie może jest jeszcze gorzej.
Sama znasz swojego męża najlepiej i wiesz jak do niego dotrzeć, może warto spróbować uświadomić mu, że bardziej od samego problemu smuci Cię jego zachowanie, tak jakby mu w ogóle nie zależało.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
okoani
za stara na te numery
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1873
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Roztocze ;) Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 19:47, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
luka - gratulacje!!!
|
|
Powrót do góry |
|
 |
ika
junior admin
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 15304
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 20:31, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Smużka chyba wiem co czujesz trochę, mój mąż też często jest tak, woli mieć w dupie bo szkoda czasu na przejmowanie się. Zwykle to ja wszystko muszę załatwiać, martwić się pilnować terminów, bo wiem że on zapomni, albo będzie do mnie wydzwaniał po sto razy, żeby dobrze coś kupić np.
Ze staraniami też tak było, były problemy, a mąż mówi tylko, ze głupieje przez to forum, że się naczytałam głupot i teraz wymyślam sobie. Dopiero po prawie roku, jak mu badania wyszły złe, to się przejął, albo chyba zobaczył, że mi już psychika siada i mi obiecał, że do świąt wielkanocnych będę w ciąży. Oczywiście się spełniło, szkoda że wcześniej mi nic takiego nie obiecał
Chyba bym go na Twoim miejscu zapisała na jakiś termin kiedy wiem, że ma wolne na 100% i kazała mu iść. Albo powiedz po prostu. Wtedy i wtedy idziemy zrobić badania i koniec.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
anusiak1984
pierwszy wykres
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Warszawa Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 20:32, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Witam, wczoraj pisałam ale widzę że bardzo jesteście przejęte tym że Luce się udało. Ja też bardzo się cieszę, gratuluję. Fajnie tak czytać i nabierać więcej nadzieii, przynajmniej wiadomo że szansa zawsze jest.
Proszę was zajrzyjcie na mój wykres i ocencie czy to normalnie wygląda? W poprzednim cyklu miałam wyraźne fazy a w tym jakoś mi temp wariuje. Jest szansa? Pocieszcie mnie
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Liska
z NPR za pan brat :P
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 153
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 20:38, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Powracam:) i chyba od razu muszę złożyć wniosek o chwilowe wypisanie mnie z listy:/ Tak się nam poskładało, że robimy przerwę w staraniach...także chwilowo mogę przestać zajmować miejsce na liście:)
Ostatnio zmieniony przez Liska dnia Śro 20:39, 05 Paź 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
 |
ika
junior admin
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 15304
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 20:40, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
anusiak wykres jak najbardziej normalny i bardzo ładny Czekamy na testowanie
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Ania000
początkujący NPR-owicz
Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 141
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Śro 21:12, 05 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
anusiak1984 napisał: | Witam, wczoraj pisałam ale widzę że bardzo jesteście przejęte tym że Luce się udało. Ja też bardzo się cieszę, gratuluję. Fajnie tak czytać i nabierać więcej nadzieii, przynajmniej wiadomo że szansa zawsze jest.
Proszę was zajrzyjcie na mój wykres i ocencie czy to normalnie wygląda? W poprzednim cyklu miałam wyraźne fazy a w tym jakoś mi temp wariuje. Jest szansa? Pocieszcie mnie  |
Wsio ok tylko 1 wyższa to na pewno nie ta którą zaznaczyłaś, tylko dopiero ta z 18dc a jakby się uparł to by zaznaczył dopiero tą z 19dc
Smużka przykro mi, ale też mi się zdaje że on to przeżywa i to jest jakby jego sposób żeby pokazać, że się tym nie przejmuje albo coś takiego.
Ja byłam dziś wizycie. Nastąpiła nieoczekiwana zmiana planów, tzn ginka się mnie pytała co dalej, jakie leki itp, to ja jej mówię że teraz jeszcze nie ale może następnym razem wezmę Clostilbegyt bo na razie jeszcze nie chcę tego nacisku związanego z jeżdżeniem na usg, kontrolowaniem wzrostu pęcherzyków i w związku z tym jak ona powie że jest dojrzały to trzeba działać. no a ona mi na to, że jak nie chcę to to nie musi tak wyglądać. mogę brać Clo żeby zobaczyć jak organizm teraz zareaguje, ale bez jeżdżenia na usg i bez podania zastrzyku Pregnylu. i tak mogę go brać 3 cykle, a jak nic się w tym czasie nie wydarzy, to zrobimy 3 cykle przerwy i znowu zacznę go brać, ale wtedy juz z monitoringiem i zastrzykiem. No i się zgodziłam, a nóż jakaś owulacja się z tego trafi, zobaczymy.
Zrobiła mi też usg, jajniki czyste, tzn nie ma żadnego pęcherzyka dominującego bo te malutkie to są. Tak więc chyba już jutro zacznę brać Luteine na wywołanie okresu. Recepty mi wypisała na te 3 cykle na Metformax, Bromergon, Clo i Luteine. no i do tego biorę Euthyrox
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Lady_E!
początkujący NPR-owicz
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 149
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Czw 8:27, 06 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Dziewczyny, ja to chyba dostaje schizy ciążowej , chyba zapiszę się do tego wątku
Patrzę na mój wykres i nie mogę uwierzyć, że mam taką temp.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Smużka
za stara na te numery
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 2973
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: W-wa Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Czw 8:36, 06 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Ale, że niby co z nią nie tak?
Ładny wykres.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Naima
z NPR za pan brat :P
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 304
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Czw 8:40, 06 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Nowa lista starających się:
1. agita
2. ana123
3. Ania000
4. anusiak1984
5. elemka
6. frestina
7. justysia88rad
8. Lady_E
9. lenka28
10. malgorzata
11. maybe
12. Naima
13. Pistacja
14. Smużka
15. spatzi
Ania, mi się wydaje, że to fajnie, że się ruszyło. ja bym była chyba bardzo sfrustrowana samą tą świadomością, że nie ma owulacji.
Oby się obyło bez monitoringu i pregnylu
Życzę rychłej owulacji
Anusiak, zawsze jest szansa na maleństwo, jak seks jest. Cykle są różne i różniaste, trzeba po prostu czekać i patrzeć jak się rozwijają. Wszystko OK
|
|
Powrót do góry |
|
 |
elemka
za stara na te numery
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 2172
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Zachodniopomorskie Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Czw 9:02, 06 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Dziewczyny tempka nie spada. Okresu nadal brak. Test negatywny. Zastanawiam się czy jechać na betę? Czy dać sobie spokój??
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Smużka
za stara na te numery
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 2973
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: W-wa Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Czw 9:12, 06 Paź 2011 Temat postu: |
|
|
Jak jesteś niecierpliwa, to jedź!
Trzymam kciuki!
Ja bym poczekała, bo nie lubię rozczarowań, a juz się nauczyłam czekać.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
|
 |
Forum ..................NPR - Naturalne Planowanie Rodziny................ Strona Główna
-> Starania o dziecko Idź do strony Poprzedni 1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 724, 725, 726 Następny
|
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni 1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 724, 725, 726 Następny
|
Strona 363 z 726 |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
|